تقویم منتخب آموزشهای آنلاین اتاق ایران و امارات/ 5 کلاس آنلاین و کابردی برای ورود به دنیای تجارت

09 آذر 1399 676 بازدید

با توجه به اشتیاق ورود نیروهای جوان ،مستعد و علاقه مند به حوزه تجارت،  اتاق بازرگانی مشترک ایران و امارات با همکاری مرکز آموزش بازرگانی پیشنهاد طراحی پنج برنامه راهبردی آموزشی را ارائه داده است که در ماه آذر ماه برگزار خواهد شد.

این کلاس ها به ترتیب و بر اساس تاریخ برگزاری عبارتند از:

اول: آشنایی با نظام یکپارچه سازی معاملات ارزی نیما: این کلاس در تاریخ پانزدهم آذرماه ۹۹ برگزار می شود. استاد این کلاس آقای خدایی هستند و زمان مورد نیاز برای آشنایی با این موضوع به تشخیص استاد 5 ساعت است.

دومین برنامه آموزشی مربوط جلسات دکتر فتحی زاده با موضوع تهیه و تنظیم قراردادهای بین المللی است که در تاریخ هفدهم آذر ۹۹ آغاز می شود. این کلاس دوشنبه ها و چهارشنبه ها برگزار می شود و طول مدت دوره بنا به اهمیت موضوع  ۴۰ ساعت است.

اما سومین کلاس با حضور استاد تهامی نژاد به موضوع تربیت کارشناس حمل و نقل بین المللی مرتبط است این کلاس در تاریخ بیست و چهارم آذر نود و نه آغاز و ساعت هایی که باید با وی همراه شوید ۴۸ ساعت است.

این کلاس در روزهای دوشنبه ها و چهارشنبه برگزار می شود.

چهارمین کلاس که به نظر موضوع مهمی در حوزه تجارت است با حضور استادان دکتر متولی و دکتر محترم به موضوع تربیت کارشناس مکاتبات بازرگانی خواهند پرداخت.  این کلاس نیز چهل ساعت زمان نیاز دارد و در روزهای دوشنبه ها و چهارشنبه ها از تاریخ ۲۴ آذر ۹۹  آغاز خواهد شد.

آخرین و پنجمین برنامه کلاسی مرکز آموزش بازرگانی با همکاری اتاق ایران و امارات مربوط به برگزاری سومین دوره تربیت کارشناس صادرات می باشد که در آن دکتر محترم و منتخبی از اساتید در قالب ۹۰ ساعت کلاس در روزهای شنبه و یکشنبه به طرح مباحث خواهند پرداخت.  کلاس از تاریخ 29 آذر 99  آغاز خواهد شد. قابل توجه قابل توجه کسانی که از دوره قبل جا مانده اند می توانند جهت اطلاعات بیشتر با شماره 021-8881025  تماس حاصل کنند این کلاسها آنلاین و غیر حضوری می باشد.