جشنواره کارآفرینی شارجه 2020 کارآفرینان با محور مقاوم کردن اقتصاد

15 آذر 1399 384 بازدید

نجلا المیدفا ، مدیرعامل مرکز کارآفرینی شارجه ، شرآء ، گفت که اکوسیستم ها و جوامع در سراسر جهان برای کووید-19 عمدتا آماده نیستند ، اما انعطاف پذیری فقط برای زنده ماندن پس از بحران مهم نیست ، بلکه باید فراتر از آن به فکر رشد باشند.

در یک مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری امارات المیدفا گفت: "جشنواره کارآفرینی شارجه امسال ، برای کمک به ایجاد این انعطاف پذیری طراحی شده است، و زمینه ای را برای ایجاد تغییرات قدرتمند در اختیار افراد قرار می دهد تا در صورت گرد هم آمدن افراد امکان پذیر باشد. برای ایجاد تغییر در برابر زمانهای چالش برانگیز. "

"از طریق جشنواره کارآفرینی شارجه ، ما در تلاش برای کمک به مردم در استفاده از ذخایر جدید انرژی، وبازآفرینی  تغییر دهندگان آینده هستیم ، زیرا در ادامه کار نسل جدید در سراسر جهان پر از پتانسیل هستیم. آنها آنچه را که لازم است برای ایجاد پیشرفت های مثبت ، پایدار و مقیاس پذیر، به دست می آورند. در بخشهای حیاتی ، تنها چیزی که آنها نیاز دارند الهام بخش و راهنمایی صحیح است تا بتواند آنها را در برداشتن اولین قدم برای قهرمان شدن و ساختن راه حلهای خود برای جوامعشان یاری کند. "

چهارمین دوره رویداد شاخص سالانه شراء ، ​​ جشنواره کارآفرینی شارجه 2020 ،  از روز  یکشنبه آغاز و 5 روز طول خواهد کشید که  برای اولین بار کاملاً مجازی انجام می شود تا مخاطبان هدف را در سراسر جهان قادر به بهره گیری از بینش ، انگیزه و راهنمایی های عملی کلیدی بپردازند.

جشنواره کارآفرینی شارجه 2020 - با پشتیبانی راه حل های زنجیره هوشمند - با بیش از 50 سخنران مشهور در سطح بین المللی متشکل از کارشناسان برجسته ، برنده جایزه نوبل ، کارآفرینان اجتماعی ، مدیران عامل برگزار می شود و کارآفرینان برتر  در قالب 10 پنل تخصصی به  اشتراک دانش خواهند پرداخت . همچنین پنج کارگاه تعاملی و 9 جلسه اصلی الهام بخش ، از 6 تا 10 دسامبر در پنج روز پخش می شود. برنامه کامل جشنواره کارآفرینی شارجه 2020 در وب سایت جشنواره www.sharjahef دردسترس است.

هدف از این جشنواره که از سال 2017 هر ساله برگزار می شود ، پرورش ذهنیت کارآفرینی و الهام بخشیدن به نسل بعدی تغییر دهندگان است.