آمازون 2000 نفر را در امارات استخدام کرده و به دنبال افراد بیشتر است

09 آذر 1399 701 بازدید

این غول تجارت الکترونیکی شغل‌های گوناگونی دارد که به مجموعه مهارت‌های متنوعی در سراسر تیم‌های عملیاتی و شرکتی خود نیاز دارد.

یکی از مقامات ارشد شرکت آمازون  گفت : " آمازون امسال 2000 نفر را در امارات برای شغل‌های متفاوت استخدام کرده و در حال ایجاد شغل‌های بیشتر در بازارهای منطقه‌ای کلیدی مثل عربستان سعودی و مصر است."

پراشانت ساران، مدیر عملیات آمازون در خاورمیانه و شمال آفریقا (منا)، گفت: " نیروی کار خود را در سراسر خاورمیانه و شمال آفریقا 30 درصد افزایش دادیم و همچنان برای شغل‌هایی استخدام خواهیم داشت که بتوانیم بهترین تجربه را برای مشتری که زیربنای آن قیمت‌های پایین و تحویل سریع می‌باشد، ارائه دهیم. ما در حال ایجاد مشاغل در سراسر عملیات‌های خود در خاورمیانه و در امارات، عربستان سعودی و مصر هستیم."

آمازون ظرفیت انبارهای خود را در سراسر شبکه‌های اجرایی تا 45 درصد افزایش داد و یک ایستگاه ارسال جدید در امارات  افتتاح کرد و بیش از 2000 شغل دائم و فصلی ایجاد کرد. این شرکت هم‌اکنون دارای ظرفیت انبار بیش از 2.4 میلیون فوت مکعب در سراسر شبکه‌ها و شرکای شخص ثالث خود دارد.

شرکت‌های تجارت الکترونیکی در امارات متحده‌ی عربی پس از شیوع پاندمی Covid-19، شاهد رونق در استخدام برای چندین شغل به ویژه در بخش‌های تحویل و بهره‌برداری بوده‌اند.

در حال حاضر، آمازون در میانه بزرگترین فروش این فصل، جمعه سفید، قرار دارد.

ساران گفت: " ما انواع مشاغل را برای انواع تخصص‌ها را داریم، شغل‌های متفاوتی داریم که به مجموعه مهارت‌های متنوعی در تیم‌های سازمانی و عملیاتی خود نیاز داریم. ما همچنین از نزدیک با شرکای خود همکاری می‌کنیم، فرصت‌های شغلی را در شبکه گسترده خود ایجاد می‌کنیم و مشتاقانه منتظر کمک به جوامعی هستیم که در آن‌ها زندگی و کار می‌کنیم."

برای درخواست شغل، ساران گفت که بسیاری از شغل‌های آزاد در jobs.amazon.com  برای نامزدهایی علاقه‌مند به پیوستن به سیستم عامل تجارت الکترونیکی پیشرو در جهان هستند، وجود دارد.

وی گفت: " سرمایه گذاری آمازون در تقویت عملیات نشان‌دهنده‌ی تعهد طولانی مدت ما در ارائه تجربه مشتری در کلاس جهانی برای مشتریان و شرکای ما در امارات متحده عربی است. ما نسبت به جوامعی که در آن فعالیت می‌کنیم، مسئولیت‌ عمیقی احساس می‌کنیم و ایجاد هزاران شغل جدید به نفع کل کشور خواهد بود. هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم مشتریان در سراسر کشور می‌توانند از اولویت قرار دادن سلامتی و ایمنی همکاران، شرکا و مشتریان ما، از راحتی خانه خود چیزی را که می‌خواهند، بگیرند.