دبی انتظار رونق فعالیت های تجاری را دارد

07 آذر 1399 411 بازدید

جشنواره های دبی و خرده فروشی جهانگردی دبی انتظار دارد که بخش بازار و خرده فروشی شاهد بهبودی چشمگیر در طول فصل جشن و تمایل بسیاری از خانواده ها برای استفاده از تخفیف های هنگفتی باشد که از طریق مراکز خرید و سایت های خرید آنلاین ارائه می شود ، که دیروز با راه اندازی 3 روز تخفیف آغاز شد. بزرگ ، با مشارکت بیش از 1500 فروشگاه.
به گزارش  اتاق مشترک ایران و امارات وزارت بازاریابی گردشگری و بازرگانی در دبی علاقه امارت را برای ارائه تجارب خرید بی نظیر برای ساکنان و بازدید کنندگان در طول سال تأیید کرد ، زیرا در سال های گذشته توانست موقعیت خود را به عنوان یک مقصد خرید جهانی تثبیت کند.
این  وزارتخانه  با اشاره به اینکه امارت این روزها در فصل جشن زندگی می کند ، خاطرنشان کرد: فروشگاه های خرده فروشی ، مراکز خرید و همچنین سایت های خرید الکترونیکی معمولاً شاهد افزایش قابل توجه فروش خود در این فصل هستند.
وی اظهار داشت که ، برای اطمینان از ایمنی خریداران ، مقامات ذی صلاح در دبی مشتاق هستند که میزان همکاری این مراکز را با اقدامات پیشگیرانه در یک رویه خاص که باید اعمال شود ، با همکاری بین وزارت گردشگری و بازاریابی بازرگانی در دبی ، اقتصاد دبی و شهرداری دبی بررسی کنند.