تلاش برای احیای فروش طلا در امارات / افتتاح اولین نمایشگاه طلاو جواهر محلی در شارجه

06 آذر 1399 633 بازدید

اولین دوره نمایشگاه "جواهرات امارات" ، کاملا اماراتی   برای جواهرات ، طلا ، نقره ، مروارید ، سنگهای قیمتی ، ساعتهای لوکس و عطرها روز چهارشنبه در نمایشگاه اکسپو شارجه آغاز به کار کرد.

دراین رویداد 4 روزه بیش از 100 شرکت  از سراسر کشور گرد هم آمده اند.

این رویداد گزینه خرید مستقیم را فراهم می کند و درهای آن را برای بازدیدکنندگان در روزهای چهارشنبه و شنبه از ساعت 14 تا 10 شب و پنجشنبه از ساعت 14 تا 11 شب باز می کند ، در حالی که جمعه از ساعت 3 بعد از ظهر تا 11 شب است. ورود و پارکینگ رایگان (یا روبروی مرکز یا در ساختمان مجاور).

"نمایشگاه جواهرات امارات" با حمایت اتاق بازرگانی شارجه و به مدت چهار روز توسط مرکز نمایشگاه اکسپو شارجه برگزار می شود.

راهروهای نمایشگاه "جواهرات امارات" غنی از مصنوعات طلا و نقره و جواهرات مدرن و میراثی الهام گرفته از تاریخ امارات و منطقه خلیج  فارس  هستند ، که درخواست های بسیاری را برای مهمانی ها و رویدادهای مختلف برآورده می کنند.

این نمایشگاه که در زمینی به مساحت 6000 متر مربع برگزار می شود ، مشهورترین مارک های محلی در زمینه طلا ، نقره ، الماس ، سنگ های قیمتی ، مروارید ، ساعت ، قطعات گرانبها و ... را زیر یک سقف گرد هم آورده و شامل غرفه مخصوص عطرها هم می شود که در آن  مهمترین شرکت ها و فروشگاه های تخصصی عطر ، بخور و عود حضور دارند.

عبدالله سلطان آل اویس ، رئیس اتاق بازرگانی و صنایع شارجه و رئیس مرکز نمایشگاه شارجه ، علاقه اتاق را به حمایت و توسعه همه نمایشگاه های برگزار شده و میزبان شده توسط نمایشگاه شارجه و مراکز وابسته به آن در شهرهای امارت به روشی پایدار ، به ویژه در این دوره استثنایی مربوط به عواقب همه گیر ، تأیید کرد. Covid-19 »، سایه خود را بر بخشهای مختلف ، که شاهد تأثیر بی سابقه ای بودند ، به اهمیت رویدادها و نمایشگاه هایی که باعث تحریک فروش و تجارت در سطح محلی می شود ، نشان می دهد .

وی افزود: اتاق برای آنها تلاش می کند تا انواع اشکال پشتیبانی را به آنها ارائه دهد و با توجه به اهمیت نمایشگاههای تخصصی و نقش حیاتی و مستقیم آنها در ارتقا فعالیت بخشهای مختلف بازرگانی ، برای رونق بخشهای تجاری ، صنعتی و حرفه ای در همه سطوح از جمله صنعت طلا و جواهرات و تجارت در شارجه حیاتی است.

با استقبال  خوب سالانه می شود

سیف محمد آل میدفا ، مدیر عامل نمایشگاه اکسپو شارجه ،نیز گفت: "مشارکت غیر منتظره برای شرکت در این رویداد که به 100٪ رسید ، ما را بر آن داشت تا نمایشگاه جواهرات امارات را در دستور کار ثابت سالانه این مرکز قرار دهیم.