تفاهمنامه همکاری برای ارایه خدمات داوری و میانجیگری

03 آذر 1399 688 بازدید

اتاق مشترک بازرگانی ایران و امارات و موسسه حقوقی دهکده جهانی تابان  تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.درمتن این تفاهم نامه که به امضا دکتر فرشید فرزانگان رییس  اتاق مشترک ایران و امارات و  دکتر رضا سعودی  قائم مقام مدیرعامل موسسه حقوقی  دهکده جهانی رسیده ، بر ارایه تخفیف 15 درصدی حق الوکاله  تاکید شده است.

موسسه حقوقی دهکده جهانی به عنوان یک نهاد داوری و حقوقی بین المللی آمادگی ارائه خدمات  به اعضا اتاق ایران و امارات در خصوص داوری و میانجیگری اختلافات و دعاوی ناشی از قراردادهای تجاری و بازرگانی  است.

به گزارش اتاق ایران و امارات از آن جایی اختلافات احتمالی ناشی از قراردادهای تجاری و بازرگانی داخلی و خارجی و خدمات وابسته معمولا در  خارج از دادگاه واز طریق داوری و میانجیگری انجام می شود اتاق مشترک بازرگانی ایران و امارات با موسسه حقوقی دهکده جهانی به عنوان یک نهاد داوری و حقوقی بین المللی که اعضا آن از اساتید به نام رشته حقوق  هستند ، قرارداد تفاهمنامه امضا کرد، هر چند که توانمندی و تجارب این موسسه حاکی از آن است که حضور وکلای کاردان  در دادگاه های امارات و  با اطمینان خاطر بیشتر، قابل حل و فصل است به خصوص که طرح مسایل حقوقی  به زبان فارسی با این گروه خبره انجام شدنی است.

همکاری متقابل موسسه حقوقی دهکده جهانی و اتاق مشترک بازرگانی ایران و امارات  می تواند بر رسیدگی تخصصی دقیق و نظام مند اختلافات در حوزه تجاری و بازرگانی ورود کند و جایگاه داوری حقوقی قضایی و کیفری را در حل و فصل پرونده های اعضا محترم اتاق ایران و امارات  تقویت نماید.

درمتن این تفاهم نامه که به امضا دکتر فرشید فرزانگان رییس  اتاق مشترک ایران و امارات و  دکتر رضا سعودی  قائم مقام مدیرعامل موسسه حقوقی  دهکده جهانی رسیده ، بر ارایه تخفیف 15 درصدی حق الوکاله  تاکید شده است.

همچنین بنا است  موسسه دوره های آموزشی و ترویجی را با هدف معرفی آموزشی داوری و میانجیگری به درخواست و هزینه اتاق مشترک برای اشخاص معرفی شده از طرف اتاق مشترک به صورت مجازی برگزار نماید.

گفتنی است  موسسه مذکور از سال 1394 با تعدادی از  اساتید مجرب  حقوق بین الملل و با سابقه ترین وکلای دادگستری و بهترین مشاوران حقوقی در زمینه های داخلی و بین المللی ،که  تسلط کامل به زبان های فارسی ، انگلیسی و فرانسه را دارند آغاز به کار کرده و به ارائه خدمات حرفه ای حقوقی می پردازد .
جهت آشنایی بیشتر با این موسسه اینجا کلیک کنید.