بزودی بزرگترین فواره جهان در دبی افتتاح می‌شود

14 مهر 1399 1513 بازدید

پوینته دبی (The Pointe) در حال آماده سازی برای افتتاح بزرگترین فواره آبی دنیاست.فواره پالم که از جذابیت های اخیر پالم جمیرا است می‌خواهد رکورد گینس را در روز پنجشنبه ۲۲ اکتبر در مراسم افتتاحیه بشکند  و از عموم مردم برای حضور در این مراسم دعوت شده است.

به گزارش روابط عمومی اتاق مشترک بازرگانی ایران و امارات؛  این فواره با بیش از14000 فوت مربع آب دریا 105 متر طول داشته و 3000 چراغ ال ای دی خواهد داشت. این فواره تنها فواره رنگی در دبی است.

در این منطقه 20 نمایش اختصاصی و 5  نمایش روزانه از ساعت 7 بعد از ظهر تا نیمه شب اجرا خواهد شد.

در روز افتتاحیه از بازدیدکنندگان دعوت میشود در یک روز کامل جشنواره همراه با رویدادهای متنوع و مسابقات لذت ببرند و در ساعت 4 مجموعه ای از سرگرمی ها از جمله دی جی های مختلف نمایش رقص اجراهای متنوع و یک آتش بازی  جادویی شروع خواهد شد.

برای شرکت در این رویداد یک روزه ثبت‌نام لازم است و پنج هزار نفر اول اولی که وارد شوند دستبند ال ای دی  می‌گیرند.
عمر خوری مدیرعامل فستیوال ها و خرده فروشی های دبی گفت: فواره پالم افزونه فوق العاده دیگری به لیست جذابیت های مشهور جهانی دبی است و اتفاق بزرگی برای ساکنین و بازدیدکنندگان است.

از مردم خواسته شده برای شرکت در مراسم افتتاحیه به طور رایگان ثبت‌نام کنند و در مراسم ثبت رکورد گینس این فواره از طریق وب‌سایت platinumlist.net شرکت کنند. ضمنا سرویس رایگان برای جابجایی بازدیدکنندگان از نخیل مال به پوینته هر۳۰ دقیقه حاضر است.