آخرین قطعه موزه آینده دبی توسط محمد بن راشد قرار داده شد

اخبار ایران و جهان 13 مهر 1399 1586 بازدید

 محمد بن راشد آل مکتوم معاون رئیس کشور امارات، نخست وزیر امارات و حاکم دبی  آخرین قطعه را در نمای موزه آینده قرارداد، به عنوان نشانه ای از آماده سازی برای مرحله نهایی ساخت بنای آینده که مظهر سطح مهندسی و خلاقیت علمی است.

 به گزارش روابط عمومی اتاق مشترک بازرگانی ایران و امارات؛ رهبران امارات متحده عربی با خلاقیت و به کارگیری طراحی و ساخت مهندسی و دستاوردهای منحصر به فرد معماری موزه آینده را به نمادی برجسته تبدیل کرده اند و نشانه های متمایز شهری از امارات دبی به ارمغان آورده اند.

محمد راشد تاکید کردند که موزه آینده یک نماد معماری و مهندسی جهانی است که برای ساخت معجزه های انسانی در قالب موزه برای استفاده بهتر استفاده می‌شود. موزه آینده قطعه ای اماراتی از آینده مهندسی ساختمان است.

ایشان خاطرنشان کردند که موزه آینده به زبان عربی صحبت می‌کند و اصالت عرب ما را به آرمان‌های جهانی ما ترکیب می کند.این نماد مهندسی جهان است، اما به زبان عربی صحبت می کند.

ایشان افزودند: هدف ما ساختن معجزه های مهندسی نیست، هدف ما ساختن معجزات انسانی است  که بتواند از موزه برای ساختن آینده‌ بهتر استفاده کند. دبی به ساختن خود ادامه می‌دهد... امارات متحده عربی به انجام رساندن پروژه ها ادامه می دهد. جهان برای کسانی که می دانند چه می خواهند به حرکت و پیشرفت خود ادامه می‌دهد موزه آینده به همراه برج های امارات مرکز مالی جهانی و مرکز تجارت خلاق‌ترین ، نوآورترین و تاثیرگذارترین مرکز منطقه در صنعت آینده و پیشبرد روند پایداری و توسعه خواهد بود.
وی تاکید کرد که این موزه به لطف طراحی منحصر به فرد خود قبل از افتتاح شهرت جهانی پیدا کرده است و هنگام افتتاح آن یک سازه ی برتر شهری خواهد بود.

منبع: امارات الیوم