پروازهای مکرر به دبی می توانند به لطف ثبت نام خودکار به زودی از انتظار اسکن چشم جلو?

مقالات 27 آذر 1398 234 بازدید

بازدید کنندگان مکرر خارجی به دبی به زودی قادر به جلوگیری از انتظار در صف اسکن چشم در فرودگاه نخواهند بود که این یک روش بررسی اجباری امنیتی است. مقامات ارشد به آژانس خبری امارات ، وام گفتند ، یک سیستم ثبت اتوماتیک با استفاده از دوربین های پیشرفته ، اسکن چشم را برای همه مسافران انجام می دهد ، گردش مسافر را کاهش می دهد و باعث صرفه جویی در وقت آنها می شود. داده های بیومتریک مسافران (عنبیه و ویژگی های تشخیص چهره) در اولین ورودی خود از طریق فرودگاه های دبی به صورت خودکار در سیستم ثبت و ذخیره می شوند. این بدان معناست که در دومین بازدید از آنها به بعد دیگر نیازی به مراجعه مجدد به اسکن چشم نیست.
ما در حال راه اندازی سیستم جدید تحت دستورالعمل حضرت عالی شیخ محمد بن رشید آل مکتوم ، معاون رئیس جمهور ، نخست وزیر و حاکم دبی هستیم تا خدمات را در کلیه نهادها و موسسات دولتی برای دستیابی به مقام اول در خدمات به مشتریان توسعه دهیم.
ژنرال محمد آل ماری ، مدیرکل GDRFA دبی ، به WAM گفت. سرتیپ طلال ال شاناقی ، مدیرکل امور امور گذرنامه فرودگاهی در GDRFA دبی ، گفت: “در حال حاضر ، بازدید کنندگان باید هر بار که وارد امارات متحده عربی می شوند ، از طریق اسکن چشم اقدام کنند و در کنترل مرزها یک پیشخوان تعیین شده برای این منظور وجود دارد.” خارجیانی که ویزای اقامت در امارات متحده عربی را ندارند ، نیازی به انجام این روند در کنترل مرزها ندارند ، زیرا داده های بیومتریک آنها قبلاً در پایگاه داده رسمی امارات به عنوان بخشی از پروسه درخواست ID امارات گرفته شده و ذخیره شده اند.
سیستم کنترل گذرنامه الگوی عنبیه برای همه مسافران ورودی در زمان واقعی در برابر یک پایگاه داده مرکزی ثبت شده ، که به مقامات کمک می کند تا افرادی را که قبلاً ممنوع الخروج شدن از امارات متحده عربی بوده اند و اقدامات حقوقی مناسب علیه آنها انجام دهند ، شناسایی کند و تأیید بیومتریک با استفاده از اسکن عنبیه را تضمین می کند. این مقام خاطرنشان کرد: افراد ناخواسته نمی توانند هویت های جدیدی را با استفاده از سند مسافرتی جعلی وارد امارات متحده عربی کنند.
این سیستم جدید به بازدید کنندگان کمک می کند هنگام ورود به فرودگاههای دبی وقت خود را صرفه جویی کنید ، زیرا آنها به عنوان روشی اضافی وقت را برای اسکن چشم نمی گذرانند. این کار در حالی انجام می شود که آنها از طریق پیشخوان کنترل گذرنامه در حال پیاده سازی هستند.
وی همچنین گفت که GDRFA دبی قبلاً نصب دوربین های جدید پیشرفته را برای ثبت خودکار در ترمینال 3 – ورودی ها را آغاز کرده است. ما به زودی دوربین های جدید را نصب خواهیم کرد.
نورا سلیم ال مزروعی ، مدیر گروه مرزهای آتی در GDRFA دبی گفت: در حال حاضر بازدید کننده هایی که واجد شرایط ویزا در هنگام ورود هستند ، می توانند گذرنامه های بیومتریک خود را در این کشور ثبت کنند. پیشخوان کنترل گذرنامه و استفاده از Smart Gates که ترخیص سریع مسیر را تسهیل می کند.
صد و بیست و دو دروازه هوشمند در چهار ترمینال فرودگاهی دبی قبلاً به مهر دستی بر روی گذرنامه پایان داده اند ، زیرا خود مسافران می توانند اسناد مسافرتی را اسکن کرده و گذرنامه را تکمیل کنند. الزمروعی گفت که روش های کنترل در طی 9 تا 15 ثانیه ، حتی یک تونل هوشمند در مرحله آزمایشی خود در ترمینال 3 [عزیمت] در فرودگاه بین المللی دبی مستقر شده است. از نوع خود در جهان است. وی خاطرنشان كرد: این امر طی ده ثانیه روش كنترل گذرنامه را تسهیل می كند ، زیرا مسافران مجبور هستند بدون نشان دادن یا اسكن مدارك سفر ، فقط از طریق تونل عبور كنند. Smart Tunnel فقط در این مرحله آزمایشی فقط برای مشاغل و مسافران درجه یک باز است که در آینده به سایر کلاس ها نیز گسترش می یابد. وی افزود ، اکنون ، اماراتی ها ، اتباع GCC ، خارجی هایی که ویزای اقامت امارات متحده عربی دارند و بازدید کننده هایی که ویزای ورود به آنها را دریافت می کنند واجد شرایط ثبت نام در سرویس های هوشمند و استفاده از Smart Gates هستند

Administrator

Administrator