پایانه فجیره گسترش ها را با جرتقیل های مدرن ادامه می دهد

مقالات 26 آذر 1398 313 بازدید

به گزارش روابط عمومی اتاق ایران و امارات، جرثقیل اسکله جدید در بندر فجیره به عنوان بخشی از برنامه های گسترده آن خبر داد که جرثقیل های کشتی جدید به سبک Post Panamax از صنایع سنگین شانگهای Zhenhua ، ZPMC ، چین خریداری شد به عنوان بخشی از برنامه توسعه فعلی یک میلیارد درهم که در حال حاضر توسط بنادر ابوظبی انجام شده است ، ورود جرثقیل های اسکله امکان تحمل نزدیک به 500000 TEU اضافی (واحد معادل بیست فوت) را فراهم می کند.
جرثقیل های جدید با داشتن پیشرانه پیشرفته در هنگام حرکت ظروف بین کشتی و اسکله منجر به افزایش بهره وری ، سرعت بخشیدن به چرخش کشتی ها و افزایش ایمنی شد.
عبدالعزیز البلوشی مدیر عامل در پایانه های فجیره گفت که ورود این دو جرثقیل جدید اسکله یک پیشرفت مهیج در گسترش مداوم عملیات در پایانه های فجیره محسوب می شود.
برنامه بلندپروازانه توسعه تاکید ما بر تعهد ما برای ادامه توسعه زیرساخت های کلاس جهانی که قادر به تسهیل تجارت و لجستیک جهانی است و به رشد اقتصادی امارات کمک می کند ، تاکید می کند.
جالب ذکر اینکه بندر فجیره یک بندر چند منظوره است که توانایی حمل محموله های کلی ، ظروف و کشتی های کروز را دارد و اتصال بسیار خوبی به هند ، آفریقا و آسیا دارد.
 

Administrator

Administrator