هواپیمایی امارات و flydubai آماده خدمات رسانی به گردشگران دبی هستند

اخبار ایران و جهان 03 تیر 1399 262 بازدید

دو شرکت هواپیمایی امارات  و flydubai مجموعه ای از پروتکل های شفاف را برای محافظت از سلامت و امنیت کلیه مسافران و کارکنان زمینی و پیمان های هوایی تهیه کرده اند.
به گزارش روابط عمومی اتاق مشترک بازرگانی ایران و امارات، رئیس این خطوط هوایی اظهار کرد: خطوط هواپیمایی امارات و flydubai با اتخاذ تدابیرایمنی در سطح زمینی و هوایی آماده ارائه خدمات به مسافرانی است که از 7 جولای به دبی سفر می کنند.
شیخ احمد بن سعید آل مکتوم، رئیس اداره هواپیمایی flydubai  و رئیس و مدیرعامل شرکت هواپیمایی گروه امارات گفت: هر دو شرکت هواپیمایی مجموعه ای از پروتکل های صریح را برای محافظت از سلامتی و امنیت کلیه مسافران و کارکنان زمینی و هوایی ایجاد کرده اند.
وی در بیانیه روز گذشته گفت: ما اطمینان داریم که اقدامات چند لایه ای که در بخش هوایی، زمین و در سطح شهر دبی اعمال شده است، ما را قادر به کاهش خطرات انتشار ویروس کرده است و می توانیم هرگونه پاسخ مورد نیاز را به طور مؤثر مدیریت کنیم.
شیخ احمد ادامه داد: ما معتقدیم که شهرهای سراسر جهان در حال بررسی شرایط هستند و به زودی با به روز رسانی شرایط آماده ورود مسافران بین المللی خواهند بود.
شرکت هواپیمایی امارات قصد دارد به تدریج خدمات مسافری خود را افزایش دهد و اخیرا پروازهای خود به 10 شهر را آغاز کرده است و تعداد کل مقصدهای کنونی آن معادل 40 پرواز است. به زودی مقصد های بیشتری نیز به پروازهای این شرکت اضافه می شوند و به روز رسانی ها نیز در این قسمت قابل انتظار است.
همچنین شرکت flydubai تاکنون 23،000 نفر را که در دبی به دلیل شیوع ویروس کرونا اجبار به ماندن داشتند، به کشور خود باز گردانده و پروازهای باربری آن به حمل و نقل کالاهای اساسی به دبی و سایر مقاصد جهانی مساعدت کرده است.

منبع: خلیج تایمز