نمایشگاه GITEX 2012

10 مهر 1390 77 بازدید

 

 

 

 GITEXنمايشگاه Gitex ، هرساله در كشور امارات متحده عربي و در شهر دبي برگزار مي‌گردد. اين نمايشگاه امسال سی و  دومین دوره خود را برگزار خواهد کرد.

نمايشگاه “Gitex”كه از اختصار نام “ْGulf Information Technology Exhibition” يا نمايشگاه فناوري اطلاعات خليج به وجود آمده است امسال از تاريخ 22 لغايت 26 مهرماه 1391 با حضور بيش از 3000 غرفه‌دار از كشورهاي مختلف جهان برگزار خواهد شد. اين نمايشگاه كه چند سالي است نام خود را به هفته فناوري خاورميانه تغيير داده است، در مدت پنج روز برگزاري آن در مرکز تجارت جهاني دوبي در قالب بخش های اصلي زیر فعالیت خواهد کرد.
 
GITEX BUSINESS SOLUTIONS
جیتکس بزرگ ترین رویداد B2B جهان برای کسب و کارهای تجاری، سرمایه گذاری و شرکت های کوچک در منطقه خاورمیانه، آفریقا و جنوب آسیا محسوب می شود.
     
GULFCOMMS
پلتفرم بی رقیب B2B برای اپراتورها، شرکت های کابلی، تلفن ثابت، شرکت های مبتنی بر IP و شرکت های ماهواره ای در منطقه خاورمیانه، آفریقا و جنوب آسیا به طور انحصاری روی حوزه ارتباطات در سطح سرمایه گذاری متمرکز است.
     
ONSUMER TECHNOLOGY
جایی که مصرف کننده و تجارت با هم یکی می شوند. فناوری مصرفی جیتکس پلتفرم منحصر به فردی را در اختیار تولیدکنندها، فروشنده ها، توزیع کننده ها و افراد و نهادهای با نفوذ قرار می دهد.
     
GITEX DIGITAL MARKETING
بازاریابی دیجیتال جیتکس ترکیبی از تجارت الکترونیک، بازاریابی اجتماعی و بازاریابی الکترونیک را در قالب پلتفرمی چند وجهی و نوآورانه ارایه می کند.
     
ITEX CARD TECHNOLOGY
فناوری کارت هوشمند جیتکس با تمرکز روی امنیت دیجیتال آخرین دستاوردها، چالش ها و محصولات و خدمات، این حوزه را مورد بررسی قرار می دهد
     
GITEX CONFERENCES کنفرانس جهانی جیتکس
جیتکس بار دیگر میزبان مجموعه ای از کنفرانس های نوآورانه و الهام بخش در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات است؛ اجلاس رهبران جهانی، Cloud Confex جیتکس و کنفرانس جهانی جیتکس.
     
GOVERNMENT@ GITEX
مدیریت الکترونیک در اقتصادی دانش محور. دولت و موقعیت های آن در بزرگ ترین رویداد این چنینی در منطقه خاورمیانه، آفریقا و جنوب آسیا مورد بررسی قرار می گیرد.
     
GITEX MOBILE,APPS &CONTENT WORLD
بزرگ ترین نمایشگاه و نشست دانش محور خاورمیانه در زمینه اکوسیستم نوظهور موبایل، برنامه ها و محتوی در سطح منطقه.
     
Cloud Confex Gitex
بزرگ ترین پلتفرم ابری اختصاصی خاورمیانه شاهد برگزاری فشرده کنفرانس ها طی سه روز و برگزاری نمایشگاه طی پنج روز خواهد بود.
     
ConneXtions@GITEX
بررسی محصولات و سرویس با استفاده از ابزار آنلاین ConneXtions@GITEX به راحتی صورت خواهد گرفت. خریداران به سرعت می توانند در نمایشگاه به برنامه ریزی زمانی بپردازند و از ملاقات با شرکت کنندگان اطمینان حاصل کنند.
     
GITEX Majlis
یک باشگاه VIP متفاوت. تجربه ای حرفه ای و سفارشی بر اساس نیازهای مدیران ارشد امروزی.
     
FEATURES & HIGHLIGHTS
جیتکس با ارایه ویژگی ها و نقاط برجسته نمایشگاه همچنان به توسعه و تحول ادامه می دهد. به فردا و آینده سفر کنید.

 

 

 

Administrator

Administrator