فرصت حضور در ویژه نامه مقررات صادرات و واردات

29 اردیبهشت 1401 164 بازدید


کتاب مقررات صادرات و واردات که هر سال از سوی شرکت چاپ و نشر بازرگانی وابسته به موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی وزارت صمت منتشر می شود،در سال 1401 نیز منتشر خواهد شد و در کنار آن ویژه نامه ای نیز منتشر می شود که حضور در آن می تواند به معرفی بیشتر و بهتر شرکت ها کمک کند.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی ایران و امارات،این ویژه نامه در خرداد ماه امسال منتشر می شود و حاوی اطلاعاتی در خصوص تغییرات تعرفه های سال جدید و گزارش های تحلیلی با موضوع نرخ تعرفه های گمرکی و برخی اطلاعات دیگر است.
بنابر اعلام شرکت چاپ و نشر بازرگانی در کنار این مطالب امکان  معرفی خدمات اشخاص حقیقی با حقوقی مرتبط با حوزه بازرگانی همچون کارگزاران گمرکی،شرکت های حمل و نقل بین المللی،صرافی ها،شرکت های مدیریت صادرات،خدمات حوزه بانک و بیمه  به تجار و سایر متقاضیان وجود دارد.
این ویژه نامه در 5 هزار نسخه و در قطع رحلی،در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
تعرفه تبلیغ روی جلد با قیمت پایه 60 میلیون تومان آغاز می شود.پشت جلد45 میلیون تومان،پشت روی جلد 50 میلیون تومان،پشت پشت جلد 30 میلیون تومان،صفحات ابتدایی 40 میلیون تومان،صفحات انتهایی 30 میلیون تومان،صفحات داخلی 25 میلیون تومان و دو صفحه روبروی هم 45 میلیون تومان است.
آخرین مهلت جهت درخواست مشارکت و دریافت صفحه جهت تبلیغات تا 4 خرداد ماه است.