ضرورت اطمینان از صحت اطلاعات گذرنامه برای درخواست مجوز بازگشت

13 مرداد 1399 405 بازدید

سازمان فدرال هویت و شهروندی اعلام کرد: ساکنان مقیم خارج از کشور می بایستی که از صحت اطلاعات گذرنامه خود قبل از درخواست مجوز بازگشت اطمینان یابند؛ چرا که باید از همان گذرنامه برای رزرو بلیط سفر و آمدن به امارات استفاده نمايند.

به گزارش روابط عمومی اتاق مشترک بازرگانی ایران و امارات؛ در ادامه تصريح نمود: در صورت بروز اختلاف در اطلاعات گذرنامه، شما باید برای اخذ مجوز ورود جدید ديگری اقدام کنید.

اين سازمان همچنين هشدار داد: لازم نیست تا قبل از دریافت مجوز ورود، اقدام به رزرو یا خرید بلیط مسافرتی نماييد؛ ، زیرا بررسی درخواست شما ممکن است برای مدتی زمان ببرد. سپس پس از دريافت تائيديه شما می توانيد بلیط تهيه نماييد.

دريافت مجوز برگشت برای ساکنين امارات که در حال حاضر خارج از کشور هستند از طريق وب سایت Smartservice.ica.gov.ae ، صورت می گيرد و از زمان تائيد تا 21 روز مقيمين امارات فرصت دارند تا به کشور برگردند.

اداره فدرال هویت و شهروندی تأیید كرد؛ كه اگر سه بار مجوز شما به دلیل نقص در اطلاعات یا عدم تکميل مدارك مورد نیاز هشدار یا برگشت داده شود، درخواست مجوز لغو می شود.

توجه داشته باشيد:
با توجه به شرایط فعلی جهانی و رعايت اصول بهداشتی ساکنین خارج از امارات بدانند صدور مجوز به صورت تدريجی تأیید می شود و صبر و حوصله بسیار شما را می طلبد.
منبع: الامارات الیوم