رای گیری درباره انتخاب لوگو جدید برای نمایندگی امارات متحده عربی در جهان شروع می ش?

مقالات 27 آذر 1398 333 بازدید
شیخ محمد بن راشد آل مکتوم ، معاون رئیس ، نخست وزیر و حاکم دبی و شیخ محمد بن زاید آل نهیان ، ولیعهد ابوظبی و معاون فرمانده کل نیروهای مسلح امارات متحده عربی را مردمی برای مشارکت در انتخاب لوگو جدیدی که امارات متحده عربی را به جهانیان نمایندگی می کند به عنوان بخشی از برند ملی آن است؛ دعوت کردند همچنان مردم در امارات متحده عربی و در سراسر جهان می توانند از 17 دسامبر 2019 از طریق وب سایت www.nationbrand.ae به لوگوی مورد علاقه خود رای دهند.
جالب ذکر اینکه برای هر رای ، امارات متحده عربی درختی را کاشته می کند ، با هدف کاشت میلیون ها درخت در سراسر جهان است در پاسخ به دعوت جنابعالی شیخ محمد بن راشد آل مکتوم و جنابعالی شیخ محمد بن زاید آل نهیان که اخیراً پروژه ملی را راه اندازی کرده است ، رای دهندگان می توانند از سه لوگو انتخاب کنند که 49 هنرمند اماراتی از هفت امارت در این طراحی شرکت کرده اند.
آنها از هنرمندان خواسته بودند تا در طراحی آرم مارک امارات که نماینده کشور در منطقه و خارج از کشور است ، گرد هم آیند و همکاری کنند.
شیخ محمد بن راشد گفت: همه در داستان موفقیت کشور ما سهیم بودند ، و ما از همه دعوت می کنیم تا در انتخاب بهترین لوجو نمایانگر داستان ما باشند.
وی افزود که امارات متحده عربی در حال نزدیک شدن به مرحله جدیدی است که ما را ملزم می کند تا با جهان ارتباط متفاوتی برقرار کنیم. نام تجاری امارات متحده عربی داستان الهام بخش ما را با سایر نقاط جهان به اشتراک خواهد گذاشت جنابعالی شیخ محمد بن زاید گفت که ملت امارات متحده عربی قصد دارد هویت و ارزشهای متمایز ما را به جهان برجسته کند.
وی در ادامه گفت تجربه توسعه امارات متحده عربی الهام بخش و همچنان الهام بخش میلیون ها نفر در سراسر جهان است جالب ذکر اینکه روند رأی گیری از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا مطابق با اعلامیه 2020: به سمت 50 بعدی است که نشانه سفر جدید توسعه امارات است.
سه لوگو ، ایجاد شده توسط الهام بخش 49 ، در حدود هفت ارزش اصلی امارات متحده عربی می چرخند: دادن ، باز بودن ، نوآوری ، تسامح ، اعتبار ، فروتنی و آینده نگر است برای هر رای گیری برای انتخاب لوگو جدید ملی ، درختی در سراسر جهان کاشته می شود ، به عنوان بخشی از ارزش های بشردوستانه امارات متحده عربی برای گسترش امید ، بهبود زندگی و کمک به ایجاد آینده ای بهتر برای بشریت است.

Administrator

Administrator