دبی مراکز تفریحی، پارک ها و اردوهای تابستانی را بازگشایی می کند

اخبار ایران و جهان 14 تیر 1399 1054 بازدید

این اطلاعیه بخشی از بازگشایی مرحله ای فعالیت های تجاری در امارات است.

به گزارش روابط عمومی اتاق مشترک ایران و امارات، اداره اقتصاد دبی روز جمعه از بازگشایی انواع فعالیت های تفریحی، اردوگاه های تابستانی، مراکز اسپا و ماساژ و پارک های سرپوشیده با اقدامات ایمنی دقیق از امروز خبر داد.

فعالیت های تفریحی مجاز شامل نمایشگاه های تفریحی، زمین بازی و بازی های سرپوشیده ، زمین های بازی با تور ، امکانات واقعیت مجازی امکاناتی که دارای فعالیت های تفریحی تعاملی ، بازی ها و اتاق های فرار هستند ، مجدداً باز خواهد شد. اما مهمانی ها و مراسم های اجتماعی مجاز نخواهد بود و مناطق بازی کودک و کودک و نوجوان باز نمی شوند.

کلیه اردوهای تابستانی که در همه نوع امکانات از جمله مراکز کودک ، مدارس ، هتل ها ، کلوپ های ورزشی و سالن های ورزشی ، کتابخانه ها و مراکز هنری در حال فعالیت هستند از امروز آغاز به کار کردند. طبق رهنمودهای صادر شده از سوی اقتصاد دبی ، مهدکودک ها مجاز به برگزاری اردوهای تابستانی در این مرحله نیستند.

خدمات ماساژ و خدمات آبگرم از امروز از سر گرفته می شوند. این شامل امکانات داخل هتل ها و مراکز خرید ، لیست A&B درجه اسپا ، سالن و آرایشگاه در خارج از مرکز است. اما اتاقهای بخار ، سونا ، اتاقهای استنشاق ، اتاقهای یخ ، جکوزی ، حمام گرم ، حمام مراکشی و امکانات همام ترکی در این لیست اضافه نشده اند.

فعالیت پارک های سرپوشیده، رویدادها، سرگرمی های زنده و مهمانی ها و مراسم  از سر گرفته می شود.

اداره اقتصاد دبی همچنین می گوید: در حالی که خدمات دوباره از سر گرفته می شوند ، اقدامات شدید نظارتی در حال انجام است. علاوه بر مجموعه اقدامات پیشگیرانه ، ماسک صورت و فاصله از راه دور اجتماعی اجباری است که باید از امکانات ، کارمندان و بازدید کنندگان به عنوان بخشی از این اقدامات برای مهار شیوع Covid-19 استفاده کند.

منبع: خلیج تایمز