بنادر ابوظبی: 2019 ، یک سال از دستاوردها و تعالی عملکرد

اخبار ایران و جهان 23 دی 1398 484 بازدید

به گزارش روابط عمومی اتاق ایران و امارات، سال 2019 موفقیت بزرگی را برای بنادر ابوظبی به دست آورد ، با این شرکت این شرکت به تعدادی از نقاط عطف مهم رسیده است ، و تأکید بر نقش خود به عنوان یک تسهیل کننده کلیدی منطقه ای و جهانی در تجارت است.
فالح محمد الاحبابی ، رئیس بنادر ابوظبی گفت: “با تشکر از راهنمایی و پشتیبانی رهبری امارات ، به همراه مشارکت شرکا ، ذینفعان و مشتریان ، بنادر ابوظبی در سال 2019 بر بسیاری از نقاط عطف پیشی گرفتند. این عملکرد نمونه نه تنها نقش شرکت را در دستیابی به اقتصادی و اجتماعی امارات برجسته می کند. اهداف ، بلکه تحقق اهداف استراتژیک بیان شده در چشم انداز اقتصادی ابوظبی 2030 ، “.
یک نقطه عطف عمده شامل شروع عملیات کامل ترمینال CSP ابوظبی در بندر خلیفه ، یک ترمینال کانتینری است که توسط شرکت بندر حمل و نقل COSCO چین محدود ، ساخته شده و به کار می رود ، در کمتر از یک سال از آغاز عملیات آزمایشی.
پس از اتمام تمام پروژه های توسعه ، بندر خلیفه از 5 میلیون فعلی به 7.5 میلیون TEU پرش ظرفیت حمل ظرف خود را می بیند ، که آن را کاملاً در پنج سال آینده در مسیری به سمت 9 میلیون ظرفیت TEU هدف خود قرار می دهد.
با مدیریت بنادر ابوظبی در بندر زاید ، سواحل سر بنی یاس و سفر بندر فجیره ، جذابیت طبیعی این دو امارت برای گردشگری با ابتکارات هدفمند جهت پشتیبانی از اپراتورهای کشتی کروز و خدمات بهتر مسافرین افزایش یافت.
توسعه بندر خلیفه با رشد در مجاورت منطقه صنعتی خلیفه ابوظبی ، ابوظبی ، کیزاد که در سال 2019 با بیش از 500 سرمایه گذار و سرمایه گذاری 70 میلیارد درهم سرمایه گذاری ، از زمان آغاز فعالیت آن نه سال پیش بسته شد ، نزدیک است.
بنادر ابوظبی همچنین برای تشویق سرمایه گذاران پلیمری هندی برای گسترش حضور خود در کیزاد و استفاده از موقعیت استراتژیک ، محیط مقرون به صرفه و لجستیک با کارآمد ، توافق نامه استراتژیک با انجمن تولید کنندگان پلاستیک همه هند امضا کرد.
نقاط عطف قابل توجه دیگر شامل توافق با DHL Global Forwarding برای ایجاد یک مرکز توزیع در داخل خوشه تدارکات کیزاد و همچنین افتتاح کارخانه فرآوری لبنیات برای مارک پینار بود که نماینده نخستین کارخانه فرآوری پنیر از نوع خود در امارات است.
در ماه اکتبر ، آکادمی دریایی ابوظبی با همکاری شرکت تابعه دریایی و لجستیک شرکت ملی نفت ابوظبی ، تدارکات و خدمات ادنوک ، ، به منظور ارائه خدمات فرهنگی به دانشجویان اماراتی ثبت نام شده در آکادمی سفن ، بازوی خدمات دریایی یکپارچه بنادر ابوظبی ، امضا کرد. نتایج ، که شامل بیش از 36000 تماس با کشتی ، بیش از 10،800 عملیات حمل و نقل و کنترل بیش از 6500 کشتی خلبانی شده است.
در ماه مه ، بنادر ابوظبی و دیل فنآوری از امضای تفاهم نامه ای خبر دادند که از فناوری های با ارزش افزوده بالا مانند بلوتشین و هوش مصنوعی استفاده می کند تا درگاه های هوشمند کاملاً یکپارچه ای را توسعه دهد.
علاوه بر این ، Mateta Gateway ، بازوی نوآوری بندرهای ابوظبی ، تفاهم نامه ای را با اتصالاتامضا کرد تا بیشتر فناوری هایی مانند رایانش ابری ، IoT و Big Data را در اختیار بگذارد و راه را برای دوره جدیدی از تحول دیجیتال در بخش دریایی هموار کند.
تعهد بنادر ابوظبی و موفقیتهای برجسته در زمینه توسعه سرمایه انسانی با اعتبار معتبر IIP پلاتنیوم توسط سرمایه گذاران در مردم ، استاندارد بین المللی برای مدیریت مردم شناخته شد.
علاوه بر این ، بنادر ابوظبی اولین بندر و اولین سازمان دریایی بود که موفق به دریافت جواز معتبر سازمان نوآوری سطح 3 از سوی مؤسسه مدیریت نوآوری جهانی مستقر در بوستون شد.

Administrator

Administrator