بانک نیویورک ملون دفتر جدیدی در ابوظبی افتتاح می‌کند

مقالات 03 دی 1398 260 بازدید

به گزارش روابط عمومی اتاق مشترک ایران و امارات، بانک نیویورک ملون یک دفتر نمایندگی در بازار جهانی ابوظبی افتتاح خواهد کرد. دفتر نمایندگی با دسترسی به قابلیت های جهانی این شرکت از مشتری های موجود و آینده نگر در منطقه پشتیبانی می کند.
بانک نیویورک ملون از سال 1998 در ابوظبی بوده و بیش از 100 سال در خاورمیانه و آفریقا مشاغل تجاری داشته است. این شرکت اولین دفتر نمایندگی خود را در سال 1963 در لبنان افتتاح کرد و در سال 2008 توسط اداره خدمات مالی دبی مجوز شعبه دریافت کرد.
هانی کبلاوی ، رئیس EMEA و مدیر عامل شرکت جهانی دارایی ، اظهار داشت: دفتر جدید ما در بازار جهانی ابوظبی در یک زمان مهم در تاریخ 100 ساله ما در منطقه و بیش از 20 سال در ابوظبی افتتاح می‌شود. تمرکز ما برای تعمیق روابط با سرمایه گذاران نهادی نهادهای خاورمیانه تقویت جای پای ما و تلاش برای نوآوری و ارائه راه حلهای پیشرو در سراسر منطقه هرگز بیشتر نبوده است. “
ریچارد تنگ ، مدیر اجرایی سازمان تنظیم مقررات خدمات مالی بازار جهانی ابوظبی ، افزود: “ما از بانک نیویورک ملون به خانواده و برای انتخاب بازار جهانی ابوظبی برای تأسیس دفتر نمایندگی خود استقبال می کنیم. به عنوان یک مرکز بین المللی مالی و تنظیم کننده مالی ، ما مشتاقانه منتظر هستیم. همکاری نزدیک با بانک نیویورک ملون و مؤسسات همفکر برای ایجاد یک فضای باز و پر جنب و جوش که موقعیت ابوظبی را به عنوان یک مرکز اقتصادی جهانی و سرمایه گذاری پیشرو تقویت می کند. “
بانک نیویورک ملون با طیف گسترده ای از صندوق های ثروت حاکمیتی ، مؤسسات مالی ، دولت ها و سایر مشتریان در سراسر منطقه همکاری می کند ، خدمات ارائه خدمات و دارایی ها ، اعتماد شرکت ها و خدمات خزانه داری را ارائه می دهد.

Administrator

Administrator