اکسپو 2020 دبی از شکوفایی صحنه های هنری امارات متحده عربی پشتیبانی می کند

مقالات 01 دی 1398 205 بازدید

به گزارش روابط عمومی اتاق مشترک ایران و امارات، اکسپو 2020 دبی اعلام کرد که به منظور تقویت هر چه بیشتر صحنه های شکوفایی هنرهای امارات ، به ایجاد دوره های آموزش کلاس جهانی در طراحی لوازم آرایش و طراحی لباس (اولین نوع از آنها در منطقه) کمک خواهد کرد.
مشهور به عنوان پروژه ‘آتلیه 2020’ است و در کنار اولین اپرا امارات متحده عربی ، الواصل ، اکسپو 2020 با دانشکده آرایش و لندن و موسسه طراحی و نوآوری دبی ، DIDI ، موافقت نامه هایی را برای ایجاد دوره های تخصصی برای دانشجویان در امارات متحده عربی.
آتلیه 2020 هم اکنون برای برنامه های کاربردی باز است و مدارک سطح بالایی را ارائه می دهد ، و فرصتی را برای جوانان امارات ایجاد می کند تا در صنعت تئاتر و سینما مشاغل پشت پرده را شروع کنند.
سه دوره آرایش آرایش آتلیر 2020 ، که توسط دانشکده لوازم آرایش لندن مستقر در دبی مستقر است ، روی جلوه های ویژه ، تئاتر و صحنه و آرایش مد و رسانه خواهد بود. دوره های هشت هفته ای از سال 2020 آغاز می شود و دانشجویان آینده می توانند اطلاعات بیشتری را در وب سایت آرایش کالج لندن کسب کنند.
طراحی لباس موسسه طراحی و نوآوری دبی برای دوره های تئاتر بخشی از کارشناسی طراحی موسسه طراحی و نوآوری دبی خواهد بود و بر اساس یک همکاری و رویکرد پایدار ، سواد بصری و مهارت های فن آوری مورد نیاز را به دانشجویان می آموزد.
این دوره ها توسط تیم در الوصل طراحی شده است ، اپرا به سفارش اکسپو 2020 که توسط هنرمندان اماراتی محمد فیروز و مها قرقاش ساخته شده است. با اجرای عربی و انگلیسی , الوصل ، داستان غنی فرهنگی امارات ، از جمله دستاوردها و آرمان های آینده خود را بازگو خواهد کرد و بخش مهمی از برنامه های فرهنگی اکسپو 2020 دبی را تشکیل می دهد.

Administrator

Administrator