از سرگیری پروازهای امارات به همه مقاصدش از تابستان2021

01 شهریور 1399 202 بازدید

شرکت امارات، مستقر در شهر دبی که بزرگترین شرکت هواپیمایی خاورمیانه محسوب می شود و ناوگان هوایی بزرگی مرکب از 270 هواپیمایی پهن پیکر در اختیار دارد، اواخر مارس به علت نگرانی های مرتبط با بحران کووید19 فعالیت های خود را متوقف کرد.

به گزارش روابط عمومی اتاق مشترک بازرگانی ایران و امارات؛ این شرکت، دو هفته بعد از این تاریخ، بخشی از فعالیت های خود را به شکلی محدود از سر گرفت،  پروازهای این شرکت در ابتدا به بازگرداندن مسافران خارجی به کشورهای متبوعشان محدود می شد،اما در ادامه به تدریج که دبی به منظور رونق بخشی دوباره به بخش گردشگری خود، محدودیت های سفر را تعدیل کرد، شرکت امارات نیز پروازهای خود را افزایش داد.

عادل الرضا، معاون اجرایی رییس شرکت هواپیمایی اعلام کرد: ما می توانیم تابستان سال 2021 به صد در صد مقاصد خود پرواز داشته باشیم، اما قطعا تعداد پروازهای ما به میزان تقاضا و کاهش محدودیت های موجود در کشورها و فرودگاه ها بستگی خواهد داشت.

معاون اجرایی شرکت امارات افزود: این شرکت پیش بینی می کند بتواند تابستان سال 2021 به 143 مقصد پرواز داشته باشد.طبق اطلاعاتی که در پایگاه اینترنتی این شرکت منتشر شده است، هواپیمایی شرکت امارات در حال حاضر به 70 مقصد پرواز می کند.

منبع : خبرگزاری صدا و سیما