اتاق تهران: تخفیف ویژه ماهان برای اعضای اتاق تهران

اخبار داخلی 02 آبان 1391 105 بازدید

اتاق تهران و شرکت هواپیمایی ماهان توافقنامه همکاری امضا کردند  


    پس از امضای یک توافقنامه بین اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی تهران با شرکت هواپیمایی ماهان، کلیه اعضای حقیق و حقوقی اتاق تهران می توانند برای پروازهای خود از 15 درصد تخفیف ویژه برخوردار شوند.

برابر این توافقنامه و با درخواست اتاق تهران برای اعطای تسهیلات ویژه، اعضای حقیقی و حقوقی اتاق می توانند از بلیط مسافرت هوایی بر روی کلیه خطوط پروازی بین المللی (منحصراً پروازهای برنامه ای) هواپیمایی ماهان، به نحو مندرج موافقت نامه استفاده کنند.
براساس این موافقت نامه شرکت هواپیمایی ماهان متعهد شده تا اعضای اتاق تهران در کلیه کلاس های پروازی در مسیر مندرج در موضوع این قرارداد، به استثناء دو کلاس عادی (X/Class) و (V/Class) را، از تخفیف پانزده درصدی (15%) بهره مند شوند. البته این تخفیف ها شامل پروازها و یا صندلی های چارتری (دربست) نمی شوند.هم چنین تخفیف فقط بر روی نرخ پایه بوده و هر گونه هزینه های مترتب بر بلیط از قبیل عوارض فرودگاهی، مالیات، شهرداری، آموزش و پرورش و امثال آنها را شامل نخواهد شد.
مطابق با توافقنامه امضا شده میان اتاق تهران و شرکت هواپیمایی ماهان، این شرکت هواپیمایی صرفاً برای آن دسته از اعضاء حقوقی بلیت صادر می کند که اسامی آنها به صورت کتبی از سوی شرکت مطبوع معرفی و اصل و کپی کارت بازرگانی حقوقی نیز در هنگام خرید بلیط ارایه شود. اما اشخاص حقیقی صرفاً با ارائه اصل و کپی کارت بازرگانی هنگام خرید بلیط استفاده می توانند از این تخفیف بهره مند شوند. لازم به ذکر است که شرکت ماهان در این خصوص تهیه ویزا برای مسافران هیچگونه مسئولیتی ندارد. هم چنین بلیط های تخفیف دار صرفاً از طریق دفتر مرکزی ماهان واقع در برج هواپیمایی ماهان در تهران صادرخواهند شد. از طرف دیگر ماهان متعهد شده است تا به اعضای معرفی شده از سوی اتاق، به تعداد 400 مایل اضافی (Economy Class) و 1000 مایل اضافی (Business Class) Mahan & Miles، علاوه بر روال عادی باشگاه مسافران کثیر السفر در هر مسیر رفت و برگشت پروازی اعطا کند.
توافقنامه اتاق تهران و شرکت ماهان از ابتدای شهریور ماه 1391 معتبر و قابل اجرا بوده و تا زمانی که دو طرف به قرارداد پایبند باشند هم چنان معتبر خواهد بود.
خرید بلیت های تخفیف دار صرفا نقدی خواهد بود و اعضای اتاق برای صدور بلیت باید مدارکی چون اصل و تصویر گذرنامه، معرفی نامه با امضا مجاز و مهر رسمی شرکت (صرفا برای اعضای حقوقی)، اصل و کپی کارت عضویت و کپی پاسپورت خود را به همراه داشته باشند.

منبع : اتاق تهران
 

Administrator

Administrator