امروز : چهارشنبه 30 بهمن 1398
برابر با Feb 19 2020
شنبه, 13 مهر 1398 07:26

تخفیف هواپیمایی ماهان برای اعضای اتاق مشترک ایران و امارات

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
 
 • اعضای محترم اتاق مشترک ایران و امارات

  با سلام و احترام، به اطلاع می‌رساند با تلاش دوستان در هیئت مدیره اتاق مشترک و همکاری صمیمانه شرکت هواپیمایی ماهان مقرر شد که :
  ماهان برای کلیه اعضای اتاق مشترک در کلاس پروازی عادی تخفیف ده درصدی و در کلاس پروازی تجاری تخفیف پانزده درصدی لحاظ کند.
  تخفیف‌های فوق شامل پروازها و یا صندلی‌های چارتری (دربست) نمی‌باشد.
  تخفیف‌ها فقط بر روی نرخ پایه بوده و سایر هزینه‌های بلیط همچون عوارض فرودگاهی، شهرداری، آموزش و پرورش و امثال آنها را شامل نخواهد شد.
  ماهان صرفاً نسبت به صدور بلیط آن دسته از اعضا که اسامی ایشان به صورت کتبی از سوی اتاق مشترک معرفی و تائید شده باشند، اقدام می‌نماید.
  بلیط‌های تخفیف‌دار صرفاً از طریق دفتر مرکزی ماهان واقع در برج هواپیمایی ماهان در تهران صادر خواهند شد.
  در صورتی که صندلی خالی برای پروازهای درخواست شده وجود نداشته باشد ماهان هیچ تعهدی نسبت به فروش بلیط درخواستی نخواهد داشت.
  دفتر فروش مرکزی ماهان واقع در برج هواپیمایی ماهان در تهران با رعایت اولویت، در صورت وجود صندلی خالی، برابر مقررات جاری اقدام به صدور بلیط می‌نماید. 
   
آخرین ویرایش در شنبه, 13 مهر 1398 07:54

سایر اخبار

درباره ما

اتاق بازرگانی ایران وامارات عربی متحده پس از اخد موافقت اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران در ماه خرداد 87 و با هدف گسترش روابط تجاری،اقتصادی بین ایران و امارات تشکیل شده است، وتقویت  فضای تجاری و سرمایه گذاری بین فعالین اقتصادی دو طرف را مد نظر قرار داده است.

اطلاعات تماس

تلفن:88810526-88810525
فکس:88346733
تهران ، خیابان طالقانی ، نبش فرصت ( شهید موسوی)، پلاک 175 ، اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی ایران ، ساختمان شمالی ، طبقه دوم

Please publish modules in offcanvas position.