یکشنبه, 22 دی 1398 05:26

امارات سیاست‌های ویزای توریستی پنج ساله را تصویب و ابلاغ کرد مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)به گزارش روابط عمومی اتاق ایران و امارات، مارات سیاست‌های ویزای توریستی پنج ساله را تصویب و ابلاغ کرد
این تصمیم در جلسه کابینه به ریاست محمد بن رشید آل مکتوم نخست وزیر امارات و حاکم دبی گرفته شده است.
براساس بیانیه دولت ، سیستم ویزای جدید شامل همه ملیت‌ها است و هدف آن ارتقاء جایگاه امارات به عنوان یک مقصد گردشگری در سطح جهانی است.
شیخ محمد توسط مطلبی که در صفحه رسمی خود در توییتر منتشر کرد، نوشت: "ما امروز تغییر سیستم ویزای توریستی در کشور را تصویب کردیم ، به طوری که مدت ویزای توریستی برای همه ملیت ها پنج سال خواهد بود.
وی افزود: ما در حال حاضر سالانه بیش از 21 میلیون گردشگر را دریافت می کنیم و هدف ما این است که کشور را به عنوان یک مقصد مهم جهانی گردشگری در جهان مستقر کنیم.
در همین زمینه ، دبی در تاریخ 29 دسامبر بودجه سال 2020 را با بیشترین هزینه در تاریخ خود به منظور تحریک اقتصاد و آماده سازی امارات برای برگزاری نمایشگاه EXPO2020 که کمتر از یک سال برنامه ریزی شده اعلام کرد.

سایر اخبار

درباره ما

اتاق بازرگانی ایران وامارات عربی متحده پس از اخد موافقت اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران در ماه خرداد 87 و با هدف گسترش روابط تجاری،اقتصادی بین ایران و امارات تشکیل شده است، وتقویت  فضای تجاری و سرمایه گذاری بین فعالین اقتصادی دو طرف را مد نظر قرار داده است.

اطلاعات تماس

تلفن:88810526-88810525
فکس:88346733
تهران ، خیابان طالقانی ، نبش فرصت ( شهید موسوی)، پلاک 175 ، اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی ایران ، ساختمان شمالی ، طبقه دوم

Please publish modules in offcanvas position.